Четверг, 30.11.2023, 07:57
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Охота на «відьмака» по-українськи - Коротич Форум | Регистрация | Вход
Коротич - Харьковская область - Украина
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]


  • Страница 1 из 1
  • 1
Коротич Форум » Основной раздел » Новости » Охота на «відьмака» по-українськи
Охота на «відьмака» по-українськи
zapravoДата: Понедельник, 29.06.2015, 09:01 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Репутация: 0
Статус: Offline
Ми всі уважно слідкували за поніверяннями учасників Всеукраїнського громадського руху «Автомайдан» та інших учасників мирних акцій протесту на прикінці 2013 року та початку 2014 року. Ми всі вболівали за очищення влади від гнойних наростів беззаконня. Нажаль під цю «мітлу» деінде потрапили рядові співробітники, що самовіддано слідкували законам та забезпечували безпеку громадян.

У 2015 році до Людмили Тимошенко, юриста «Правовий Захист» (www.zapravo.kharkov.ua), звернувся колишній працівник ДАІ, який був звільнений за сумлінне виконання службових обов’язків.

Винищення «відьмаків»
З’ясувалось, що він склав протокол про вчинення адміністративного правопорушення до водія автомобіля, що не виконав вимогу про зупинку, що надавалась за допомогою жезла та свистка.

Також з’ясувалось, що згодом, через значний проміжок часу, службовою телеграмою начальника ДАІ було прохання надати інформацію щодо порушених кримінальних проваджень, надходжень подань прокуратури щодо працівників ДАІ, які складали адміністративні матеріали відносно учасників Всеукраїнського громадського руху «Автомайдан».

Після цього колишній працівник ДАІ був звільнений за наказом Міністерства Внутрішніх справ України за скоєння вчинків, що дискредитують звання рядового і начальницького складу.

Все це нагадує епічний захід по винищенню відьом з числа місцевого населення, що проводився в середні віки за вказівкою Святої Інквізиції.

Цитата
«Суду не було надано доказів в підтвердження вчинення інспектором ДАІ вчинку, що дискредитує звання рядового і начальницького складу», - Людмила Тимошенко, юрист.


Повернення до «живих» за законом
У судовому захисті свого кліента від дій «Святої Інквізиції» юристом був використаний факт, що у відповіді начальника УДАІ ГУМВС України в Харківській області не міститься жодних посилань на встановлений факт участі водія автомобіля у Всеукраїнському громадському русі «Автомайдан» або інших акцій протесту.

Після тривалих і палких дебатів між Людмилою Тимошенко і представниками Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Харківській області, Міністерства Внутрішніх справ України, УДАІ ГУМВС України в Харківській області, Прокуратура Харківської області, суд пішов до нарадчої кімнати.

Цитата
Повний текст рішення Харківського окружного адміністративного суду http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/44094914


Прецендентне рішення
Після тривалих роздумів колегія суддів винесла рішення про визнання наказу протиправним та його скасуванню, а також про поновлення інспектора ДАІ на посаді.

Таким чином вперше в українській історії було прийнято рішення, яке фактично являється прецендентним в становленні справедливого судочинства.

За матеріалами http://zapravo.kharkov.ua/lyustratsIya-DAI-zakon-UkraYini-Pro-ochischennya-vladi-HarkIv-sud-skasuvav-nakaz-pro-zvIlnennya.html
 
Коротич Форум » Основной раздел » Новости » Охота на «відьмака» по-українськи
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Сайт управляется системой uCoz